01
Sağlıklı

3 ÖĞÜN markamız ve ürünlerimiz, yaşamın her geçen gün daha da hızlandığı; beslenmenin de bununla paralel olarak hızlı ve sağlıksız bir biçime dönüştüğü günümüz insanlarına ara öğün olarak sağlıklı, doğal ve besleyici atıştırmalık sağlamak amacıyla meydana geldi.

02
Dozajında

3 ÖĞÜN’ün her paketi, diyetistenlerle birlikte bir bireyin sağlıklı beslenme için ortalama olarak tüketmesi gereken kuru meyve ve yağlı tohum miktarları hesaplanıp karıştırılarak hazırlandı. Her paket ortalama 200 kalori olarak ayarlandı ve her 3 öğün için farklı lezzetler seçildi.

Kurumsal

1950: SARAÇOĞLU Kuruyemiş ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. birinci nesli, Hacı Mehmet ve Mahmut SARAÇOĞLU kardeşler ile  Beyoğlu Kuruyemişçisi adı altında Samsun Gazi Caddesi’nde toptan ve perakende olarak kuruyemişçilik sektörüne adımını atmıştır.

1980: İkinci kuşak – Süleyman, Adnan ve Ferudun SARAÇOĞLU kardeşler – ÖZBEYOĞLU markası ile firmaya üretim, toptan satış ve pazarlama fonksiyonlarını da katarak büyüme yolunda ilk adımlarını atmışlardır.

1992: SARAÇOĞLU Aile şirketimiz kurulmuş ve Gülsan Sanayi Sitesindeki imalathanesinde çalışmalarına devam etmiştir. Şirketimiz, ilerleyen yıllarda Samsun şehrini kapsayan dağıtım ağını genişletmiş ve Karadeniz Bölgesine yayılmıştır.

2000: Hedefini sürekli büyüten şirketimiz büyük bir yatırım yaparak Samsun Organize Sanayi Bölgesinde 5.000 m2 kapalı alanda fabrikasını faaliyete geçirmiştir. SARAÇOĞLU Kuruyemiş ve Gıda, ISO 9001:2008, ISO 22000:2005 Kalite ve Gıda Güvenlik Yönetim sistemlerine ve Helal Sertifikasına uygun faaliyetini sürdürmektedir.

Bugün: Üretim tesisimiz yılda 10.000 ton kuruyemiş üretim kapasitesiyle yurt dışında Almanya, Fransa, İrlanda ve Bulgaristan gibi AB ülkelerinin yanısıra İsviçre, Rusya, Tacikistan, Gürcistan, Çin, Libya ve Suudi Arabistan ülkelerine de ihracatını gerçekleştirmiştir.

… ve geleceğimiz: Özbeyoğlu Kuruyemişleri, müşterilerine en iyi kalitede kuruyemişi sunmak misyonunu kendisine ilke edinmiştir. Özbeyoğlu markasının sıradaki görevi, yeni coğrafyalara açılarak ve pazara yeni ürünler sunarak yerel ve global pazarda büyümesini sürdürmek olacaktır.

En büyük hedefimiz ise bu vizyonumuzu Saraçoğlu ailesi geleneklerini ve değerlerini göz ardı etmeksizin gerçekleştirmek olacaktır.

03
Her zaman Taze

İster sabah, ister öğle, ister akşam atıştırmalığı olsun, günün her dilimine uygun bir 3 ÖĞÜN var.

04
Ara öğünlerde

Çalışırken, spor yaparken, eğlenirken yani ara öğünler için gün içerisinde hızlıca tüketilen katkı maddeli atıştırmalıklar yerine 3 ÖĞÜN’ü tercih ederek, dozajında ve sağlıklı bir şekilde ara öğün ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.