Ödeme Yöntemleri
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
2) Şirketimize gelerek peşin (TL) ödeme veya kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz..
Şirkemize gelerek satın almak istediğiniz ürün bedelini TL cinsinden nakit olarak veya kredi kartıyla  finans yetkililerimize ödeme yapabilirsiniz.
3) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yapabilirsiniz.
4) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; SARAÇOĞLU KURUYEMİŞ GIDA SAN.TIC.LTD.ŞTİ olarak 7 (yedi) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

5) Teslimat : 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünleri direk kendiniz teslim alabilir veya kargo firmasııyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için hertürlü siparişinizde kargo masrafı MAL TESLİM ESNASINDA KARGO FİRMASINA ALICI tarafından ödenecektir.
Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerli olup, Yurtdışı ve KKTC teslimat fiyatlandırması ile ilgili müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.